Święta Bożego Narodzenia oraz Materiały

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia jak co roku Nasi drodzy uczestnicy zostali obdarowani symbolicznymi prezentami. W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną niestety nie było możliwości zorganizować tradycyjnej uroczystości, więc Mikołaj dostarczył prezenty osobiście do podopiecznych.

Oczywiście to nie koniec niespodzianek jak to bywa w okresie świątecznym. Z racji zaistniałego trudnego czasu Nasi uczestnicy nie mogli być obecni na zajęciach, w związku z powyższym chcąc w jakimś stopniu zrekompensować tą sytuację uczestnicy otrzymali materiały do terapii na których mogli pracować oraz kreatywnie spędzić czas w swoich domach. Materiały te, to wszelkiego rodzaju gry edukacyjne, zestawy kreatywne oraz malarskie. Wśród naszych podopiecznych są zagorzali czytelnicy dlatego dla nich przewidziane zostały zestawy książek, a dla osób które potrzebują permanentnej rehabilitacji zostały wręczone proste urządzenia do indywidualnego użytku w domu.

Pomimo trudnego czasu, staramy się wspierać Naszych podopiecznych różnymi metodami, jednak jak wiadomo nic nie zastąpi bezpośredniej interakcji międzyludzkiej i mamy nadzieję, że szybko wszystko wróci do normy.