25.05.2026 – tego dnia grupa naszych uczestników wzięła udział w spotkaniu pt Współpraca dla aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami – możliwości i wsparcie na rynku pracy.
Spotkanie odbyło się w budynku Starostwa Powiatowego w Sandomierzu.
Celem spotkania było przedstawienie możliwości wsparcia dla osób niepełnosprawnych przez różne instytucje świadczące dla nich pomoc.
Dodatkowo uczestnicy zwiedzili budynek Starostwa Powiatowego w Sandomierzu.
Serdecznie dziękujemy.